Nogomet

Liverpul slavio u Milanu, Salcburg zaustavio ekipu Bajerna

Poveli su “Redsi”preko Firmina u 75., da bi na 0:2 povisio Salah u 83. minuti utakmice

Dvije utakmice osmine finala Lige prvaka odigrane su večeras na stadionima u Milanu i Salcburgu.

Inter, u čijem je sastavu od prve minute bio i Edin Džeko, na “Đuzepe Meaci” ugostio je sastav Liverpula, koji je u ovaj meč ušao kao favorit.

Nakon nešto više od 90 minuta rezultat je glasio 0:2 za Liverpul. Poveli su gosti preko Firmina u 75., da bi na 0:2 povisio Mohamed Salah u 83. minuti.

Džeko je odigrao dijeli meč.

U ulozi velikog favorita ekipa Bajerna je doputovala u Salcburg, međutim domaći su pružili sjajan otpor.

Poveo je austrijski tim u 21. minuti golom Adamua, a taj rezultat je stajao do 90. minute kada je Kingsli Koman (Kingsley Coman) pogodio za 1:1.

(Izvor: Avaz.ba)