Nogomet

VIDEO Juventus – Torino 1:1

U gradskom derbiju na otvaranju 26. kola talijanske Serie A Juventus i Torino remizirali su 1:1. Momčad hrvatskog stručnjaka Ivana Jurića uspjela se vratiti iz rezultatskog zaostatka i osvojiti vrijedan bod. Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo asistirao je za jedini gol Torina, a igrao je do 75. minute, kada ga je zamijenio Marko Pjaca.

Juventus je poveo u 13. minuti. Juan Cuadrado je izveo udarac iz kuta i preciznim ubačajem na drugoj vratnici pronašao Matthijsa de Ligta koji je glavom pogodio za 1:0. Ipak, Torino je izjednačio u 62. minuti nakon što je Brekalo sjajno ubacio za Andreu Belottija koji je zabio za konačnih 1:1.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DE LIGTOV GOL.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ASISTENCIJU BREKALA.

I Juventus i Torino tako će prenoćiti na pozicijama na kojima su bili i prije ove utakmice. Juventus je četvrti s 47 bodova, dok je Torino deseti s 33 boda, tri manje od Verone Igora Tudora. Ovisno o ostalim rezultatima ovog kola, torinske bi momčadi nakon ovog kola mogle ostvariti i pad na tablici.

(Izvor: Index.hr)