U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros smrtno su stradale dvije osobe.
Nesreća se dogodila u mjestu Donje Ledenice, na magistralnom putu Gradačac-Bosanski Šamac.
Kako je kazala Amra Kapidžić, glasnogovornica MUP-a Tuzlanskog kantona, nesreća se dogodila oko 10 sati.
Učestvovala su dva putnička vozila i dvije osobe su poginule – kazala je.
Zbog saobraćajne nesreće koja se dogodila na putnom pravcu Gradačac-Bosanski Šamac u mjestu Donje Ledenice, saobraćaj je obustavljen i preusmjeren na alternativne pravce, javljaju iz BIHAMK-a.
(Izvor: Hayat.ba)