Foto: Screenshot/Twitter
Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine i lider SNSD-a Milorad Dodik nekoliko dana nakon što je obznanio da je otvorio vlastiti nalog na Twitteru, ponovo je iznenadio javnost.
Objavio je na Twitteru da je dobio sedmo unuče.
– Na svijet je došla moja sedma unuka Nastja. Svijet u koji je krenula neka joj donese sreću, a naš život je već ispunila radošću. Snahi Ivani i sinu Igoru čestitam na njihovom trećem djetetu. Neka su živi i zdravi – napisao je Dodik.
Objavio je i video sa proslave na kojoj je svirao poznati harmonikaš iz Predsjedništva BiH, a Dodik je ponovo zapjevao svoj omiljeni “hit”.
Riječ je o pjesmi za koju se hvalio da je pjeva “u po Sarajeva”.

Српкиња је мене мајка родила pic.twitter.com/QkOuG85M7o
— Милорад Додик (@MiloradDodik) May 2, 2022
(Izvor: Hayat.ba)