Foto: Facebook
U jutarnjim satima u Bihaću u fabrici stiropora došlo je do velikog požara, a prema riječima očevidaca u ovim trenucima u Bihaću gori zgrada firme Austrotherm.
Velika vatra je zahvatila fabriku, a crni dim se vidi kilometrima daleko.
– Otišla je vatrogasna jedinica grada Bihaća i policijska patrola. Ne znamo šta se dešava, prvo se mora požar sanirati – rekao je za portal “Avaza” glasnogovornik MUP-a Unsko-sanskog kantona Adnan Beganović.
Trenutno nema informacija o povrijeđenim.
Inače, ova austrijska kompanija koja zapošljava stotine radnika je svoj pogon u Bihaću pustila u rad još 2008. godine. Osnovna djelatnost kompanije je proizvodnja toplotnih izolacija.
Uskoro više informacija……

Foto: Facebook

Foto: Facebook