Foto: INFOBIJELJINA / USTUPLJENA FOTOGRAFIJA
Tragedija u semberskom selu Ostojićevo. Dječak (13) utopio se u rijeci Savi.
Svee se dogodilo oko 15.45 časova, kada je slučaj i prijavljen policiji.
Policija radi na utvrđivanju okolnosti koje su dovele do ove tragedije.
I iz Gradske uprave su se oglasili o ovom slučaju, navodeći da su na teren upućeni pripadnici Civilne zaštite i Gorske službe spasavanja – stanica Bijeljina i da se intenzivno vrši pretraga terena, saznaje InfoBijeljina.
Više informacija biće poznato kasnije.