Foto: Hercegovina.info: Saobraćajne nesreće u Mostaru
Dvije teške saobraćajne nesreće dogodile su se rano jutros u Mostaru.
Jedan automobil sletio je s ceste M-17. Ta nesreća se dogodila oko 5 sati prema pisanju portala Hercegovina.info u naselju Mazoljice.
U izvlačenju automobila i osoba iz njega učestvovali su i vatrogasci. Stepen povreda kod sudionika još nije poznat, a policija je obavila uviđaj na mjestu nesreće.

Foto: Hercegovina.info: Saobraćajne nesreće u Mostaru
Također, u ranim jutarnjim satima u Ulici Maršala Tita, tačnije u mostarskom naselju ‘Dolina sunca’, automobil marke VW Golf zabio se u stablo.
Prema prvim informacijama dvije osobe su zadobile teške tjelesne povrede.

Foto: Hercegovina.info: Saobraćajne nesreće u Mostaru
Na mjestu događaja pripadnici MUP-a obavili su uviđaj.

Foto: Hercegovina.info: Saobraćajne nesreće u Mostaru

Foto: Hercegovina.info: Saobraćajne nesreće u Mostaru
(Izvor: Radiosarajevo.ba)