24-godišnjem Belminu Mušiću, Sjeničaninu, koji je poginuo u stravičnoj saobraćajnoj nesreći u Njemačkoj, danas je klanjana dženaza u njegovom rodnom mjestu.
Podsjećamo, Belmin se nalazio u kombiju sa još pet putnika, kada je vozač pod nerazjašnjenim okolnostima udario u zid bez kočenja, pa se isprevrtao.
Nesretni Sjeničanin ostao je zaglavljen sa još jednim putnikom na zadnjem sjedištu “Mercedesa”, dok su drugi putnici i vozač uspjeli da se izvuku.
Vatrogasci su makazama isjekli lim i izvukli ih, a Belmin je helikopterom prebačen u bolnicu – kaže izvor:
Nažalost, poslije dva dana borbe, on je preminuo.
Benji, jak si, preguraćeš i ovo. Molite se za Belmina – bile su neke od poruka.
Od nesretnog mladića su se oprostili roditelji, braća, nana, djed i mnogobrojni rođaci.
(Izvor: Hayat.ba)