Simpatično video vodi nas u susjednu Hrvatsku, tačnije u Split.
Ranije smo pisali o tome kako je kiša mnogima stvorila probleme u ovom gradu na obali, naročito u saobraćaju, a sada s vama dijelimo nešto simpatično.
Jednoj djevojci kiša je uljepšala subotu, a vama bi video mogao popraviti drugi radni dan u sedmici.
Splićanin Ivan Bašić na Facebooku je objavio video djevojke koja pleše na kiši na jednom igralištu u kvartu Split 3, a snimka je oduševila preko dvije hiljade pratitelja.
“Ono kad ti pogled s materine ponistre iz djetinstva osunča kišni dan! Zahvaljujem curi koja je danas izvela vrhunski performans za vrijeme najjače kiše na otvorenoj sceni kvarta Split 3 (Moj Split 3) na Krempijevom igralištu.
Uživajte!”, poručio je Bašić na društvenoj mreži.