ISTAKNUTE VIJESTI

Brzović: Svi pa i Ružnić vidjeli samo psovke, a ja sam pisao o kriminalu i drvnoj mafiji

Bišćanin Bruno Brzović, kojeg je policija kaznila novčano zbog pisanja o premijeru USK Mustafi Ružniću na Facebooku oglasio se zahvaljujući svima koji su mu pružili podršku, te kako bi, kako kaže, stavio tačku na ovaj slučaj. 

– Sve što sam napisao ne kajem se i otići ću odležati u zatvor kaznu. Zna Bruno Brzović da je ispao obični provincijski papak sa psovkama, ne trebate mi to pisati, ali sam 1.000 puta kulturno pisao i nije bilo reakcije na kriminal koji sprovodi stranka A-SDA -NES u cijelom USK, a posebno Bihaću i Šumama USK. Fokus mog pisanja je bio pelet i drvna masa na grijanje, a ne psovke, ali vidim da mnogi ne razumiju poentu pisanja, pa kao i mustafa ružnić (nije pravopisna greška) stavljaju poentu samo na psovke. Prijetnji nikakvih nije bilo čak ni u komunikaciji MSN sa mustafom ružnićem – poručio je Brzović.

Ovaj nagrađivani oficir Petog korpusa Armije RBiH, kaže da nije član nijedne stranke, niti će to biti, te da se bori za običnog čovjeka.

(Izvor: Faktor.ba)

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnovije vijesti

To Top