ISTAKNUTE VIJESTI

U prostorije Lutrije se javio bh. milioner! Došao sam po svoja 3,2 eura

Dobitnik srećke koja je uplaćena u Banjaluci, a čiji su brojevi izvučeni na loto plus premiji u vrijednosti od 3,2 miliona eura javio se u prostorije Lutrije Republike Srpske, saznaje Srpskainfo.

Loto plus premija izvučena je polovinom septembra, a vlasnik je srećku kupio u Banjaluci.

Dobitna kombinacija je iznosila oko 3,2 miliona eura, a dobitni brojevi su glasili 7, 10, 16, 18, 19, 24 i 25

Iz banjalučke Gradske uprave su već rekli da će tražiti da im se isplati porez od dobitka, i to oko dva miliona KM.

– Oko dva miliona KM sliće se u budžet Banjaluke, kao porez od dohotka od 3,2 miliona eura koje je osvojio Banjalučanin na loto plus premiji prije samo nekoliko dana – rekao je ranije Bojan Kresojević, gradski menadžer.

Najnovije vijesti

To Top