ISTAKNUTE VIJESTI

KAKO JE JEDNO OVAKVO DIJETE MOGLO DA UBIJE DESETERO LJUDI? Osvanuo novi snimak Koste K! MOLI TATU DA GA SVIMA POKAŽE

Dječak Kosta K. (13) izvršio je krvavi pir u OŠ “Vladislav Ribnikar”, kada je ubio osmoro učenika i radnika obezbeđenja. Njegov psihološki profil se danima već istražuje, a sada se pojavio još jedan snimak kada je imao samo četiri godine. Na snimku mali Kosta razgovara sa ocem koji ga snima i ima za njega jedan zahtev.

Poslije snimka koji je se pojavio na društvenim mrežama – niko ne može da poveruje da je jedno ovakvo dijete moglo da isplanira i izvrši tako strašan zločin.

Snimak koji je dospio u javnost zabilježen je 2014. godine, a na njemu možemo vidjeti Kostu K. koji svom ocu Vladimiru pokazuje kolekciju sličica “gormita”. Na kraju, on moli oca da ponese kameru na posao i svima pokaže taj snimak.

“Ubico”, “monstrumu”, “mali ubica”, neki su samo od komentara, a bilo je i onih koji su na Tik Tok društvenoj mreži konstatovali kako je dječak presladak, te im uopšte nije jasno kako je takav mališan bio spreman na ovako jeziv potez.

Kako je dječak koji je izvršio krvavi pir izgledao pre devet godina, njegov odnos prema igračkama, odnos sa ocem, sve možete pogledati na snimku u prilogu:

Podsjetimo, Kosta K. je u školi “Vladislav Ribnikar” ubio iz očevog pištolja osmoro drugova i čuvara škole Dragana Vlahovića, a šestoro je ranio. Osim djece, među povređenima se našla i nastavnica istorije.

(Izvor: Inforemer)

Najnovije vijesti

To Top