Poznati pjevač Ljuba Perućica nakon oluje koja je ponovo zadesila Srbiju, objavio je dramatičan snimak, na kom je pokazao koliko mu je štete nanijeto. Naime, Ljuba je objavio nekoliko snimaka, a počeo je od kola, koja je kako je i sam rekao, na više mjesta izgrebana i ulubljena.
– Ne znam koliko vidite, ali kola su svuda ovakva, i moj, i ženin – rekao je Ljuba.
Potom se oglasio na Instagram storiju i poručio sljedeće:

– Terasa, samo da vidite snagu leda! – rekao je Ljuba, a na snimku se mogu vidite rupe od ulaznih vrata.

– Da vam nešto iskreno kažem, od nerviranja i kidanja živaca nemam ništa. Nepogode se dešavaju i tu spasa nema. Da smo živi i zdravi, sve što novcem može da se plati, dobro je… Idemo dalje, neka nas Bog sačuva od onih ružnijih stvari, samo nek je zdravlja – napisao je Ljuba.


Džejla Ramović otpjevala dio svoje nove pjesme i oduševila pratitelje
Izvor: Republika.rs