Dijete je teško povrijeđeno u poslijepodnevnim satima u nedjelju u Turopolju u blizini Velike Gorice, izvijestili su iz zagrebačke policije.
Kako se saznaje, radi se o bebi koju su u KBC Zagreb prebacili u teškom stanju.
Iz zagrebačke bolnice su za 24sata potvrdili da je dijete teško povrijeđeno.Navodno se radi o dvomjesečnoj bebi koju su morali reanimirati. Ima nagnječenje mozga i na respiratoru je jer ne može samostalno disati.
Policija provodi kriminalističko istraživanje.