Redakciji portala Crna-Hronika poslali ste video informaciju koja se desila u sitnim satima u Sarajevu. Stavnovnike je iznenadila vika i galama, a...
Mislim da se utakmica ne bi odigrala, u takvoj situaciji, u Rusiji i vjerovatno bi FIFA odlučila da se igra u nekom...