Danas se obilježava 30 godina od osnivanja Armije RBiH.
Ovog značajnog dana sjetila se i prof. dr. Sebija Izetbegović, generalna direktorica Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu.
Uz fotografiju koja opisuje značaj Armije i herojski put kojima su pripadnici iste koračali, profesorica je napisala:
Sretan Dan Armije BiH. Naši junaci i ponos naše Bosne i Hercegovine.

(Izvor: Hayat.ba)