BiH

FOTO:Prof.dr. Sebija Izetbegović sjetila se naših junaka, ponosa ARMIJE BiH

Danas se obilježava 30 godina od osnivanja Armije RBiH.

Ovog značajnog dana sjetila se i prof. dr. Sebija Izetbegović, generalna direktorica Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu.

Uz fotografiju koja opisuje značaj Armije i herojski put kojima su pripadnici iste koračali, profesorica je napisala:

Sretan Dan Armije BiH. Naši junaci i ponos naše Bosne i Hercegovine.

(Izvor: Hayat.ba)

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnovije vijesti

To Top