Regija

“Dobar dan, ubio sam ženu ” Muškarac ušetao u policijsku stanicu i šokirao sve

Foto: ALEKSANDAR SLAVKOVIĆ / RAS SRBIJA

Muškarac P. P. (63) uhapšen je zbog sumnje da je ubio Mariju Z. (78) sa kojom je živio u istoj kući u selu Dobra kod Golupca, udarcima gumenim čekićem u glavu.

Jezivi zločin dogodio se u porodičnoj kući u kojoj su zajedno živjeli, a kako saznajemo, P. P. je sam otišao u policijsku stanicu u Golupcu i prijavio se.

Dobar dan, ja sam ubio ženu, došao sam da se prijavim – navodno je rekao P. P. šokiranim policajcima.

Nezvanično, on je inspektorima objasnio da se posvađao sa Marijom Z. sa kojom je stanovao u istoj kući i da je počeo da je udara.

– On je do detalja ispričao da ju je poslije svađe, u afektu, udarao pesnicama u glavu, a potom dograbio neki gumeni čekić i nastavio da je tuče. Kada je vidio šta je uradio, uopšte nije pokušao da sakrije tragove, već je sam došao do stanice i odlučio da se prijavi – objašnjava izvor iz istrage.

Izvor Kurira navodi da je ubijena Marija Z. osumnjičenom P.P. ranije navodno prepisala kuću.

– Baka je, kako se sumnja, bila u lošim odnosima sa familijom, pa je otišla da živi sa P. P. i prepisala mu svu imovinu. Interesantno je da oni nisu bili u braku, a provjerava se da li su uopšte bili i u vanbračnoj zajednici ili su samo živjeli u istom domaćinstvu – kaže sagovornik upućen u istragu i dodaje:

– P. P. ranije nije osuđivan, a iz ove kuće nije bilo prijave nasilja.

(Izvor: Srpskainfo)

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnovije vijesti

To Top