ISTAKNUTE VIJESTI

Dodik i njegova svita sjedili za vrijeme intoniranja himne BiH!

Screenshoot: Twitter/N1

Milorad Dodik, Radovan Višković i još nekoliko političara iz RS-a danas je prilikom obilježavanja Dana VRS-a i Trećeg pješadijskog puka Oružanih snaga BiH ostao sjediti dok je intonirana himna Bosne i Hercegovine.

U kasarni “Kozara” u Banjoj Luci danas su položeni vijenci i cvijeće. Manifestaciji je prisustvovalo rukovodstvo Republike Srpske, predsjednik Milorad Dodik, predsjedavajući skupštine Nenad Stevandić, premijer RS-a Radovan Višković.

Sjedenjem dok je intonirana himna Dodik i rukovodstvo RS-a je još jednom pokazalo neprijateljstvo i nepoštovanje prema državi Bosni i Hercegovini i njenim simbolima.

Dodik i ostali političari su požurili da ustanu kada je krenulo izvođenje himne RS-a.
Treba istaći da su za razliku od političkog rukovodstva, prisutni oficiri Oružanih snaga Bosne i Hercegovine za vrijeme intoniranje himne su bili na nogama i salutirali.

(Izvor:N1)

Najnovije vijesti

To Top