On je istakao da srpski narod ne mrzi nikoga, ali neće dopustiti da se ovdje stvori unitarna država BiH
Član Predsjedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da će Republika Srpska sigurno otići i sa sobom odnijeti svojih 49 odsto BiH, ukoliko ne bude vraćen Ustav BiH kako je dogovoren Dejtonskim sporazumom.
Narod Republike Srpske jasno je na veličanstvenom skupu u Banjaluci pokazao da neće antidejtonsku i antiustavnu BiH, naveo je Dodik.
On je istakao da srpski narod ne mrzi nikoga, ali neće dopustiti da se ovdje stvori unitarna država BiH.
Ne govore istinu i nisu u pravu oni koji kažu da ne postoje loše namjere prema Republici Srpskoj. Smeta im sve što je srpsko, naša zastava, a najviše im smeta Republika Srpska, naveo je Dodik na Twitteru.
On je naglasio da je Srpska do sada preživjela udare koje veće nacije ne bi mogle.
– Svih ovih godina htjeli su da Srpska nestane, ali je opstala i opstaće dok god se čuje glas našeg naroda, naglasio je Dodik.
(Izvor: Oslobođenje.ba)