ISTAKNUTE VIJESTI

Dojava o bombi u bh. bolnici: Policija na terenu, pacijenti uznemireni

Foto: SRPSKAINFO

Univerzitetski klinički centar Republike Srpske u Banjoj Luci dobio je prijetnju bombom rano jutros.

“Došla sam na pregled u UKC i ovdje mi je policajac rekao da postoji dojava o bombi. Policajac mi je rekao da će ovo trajati sigurno pet sati”, rekla je jedna Banjalučanka za Srpskainfo.

Podsjetimo, jučer su škole na teritorije cijele Bosne i Hercegovine dobile prijetnju bombom.

“Naša misija je da ubijamo

Što prije ljudska rasa bude zbrisana sa lica zemlje, to bolje… neće ostati niko živ.

Nije nam žao takvog zemaljskog, jadnog ljudskog roda.

Dići ćemo školu u vazduh

Hiljade mrtve srpske djece

Krv će se preliti morem

Mi smo među vama

Svi ćete umrijeti”, sadržaj je jednog od mailova.

Osnovne i srednje škole na području Sarajeva su prošle sedmice, 25. maja, također bile dobile dojave o bombama i slične prijetnje mailom sa uznemirujućim sadržajem.

Dojave su istog dana poslane i na adrese određenih institucija, poput Vlade KS.

(Izvor: Radiosarajevo.ba)

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnovije vijesti

To Top