BiH

FOTO:Danas je u Bihaću završen jedan od najznačajnijih infrastrukturnih projekata, a riječ je o putu Kamenica-Vrkašić u bihaćkoj mjesnoj zajednici Bakšaiš.

Gradonačelnik Fazlić time je ispunio obećanje koje je prije godinu dana dao stanovnicima tog naselja.

Gradonačelnik Šuhret Fazlić i predsjednik mjesne zajednice Emir Muslić koji je jedan od najzaslužniji za završetak ovog projekta

Ukupna vrijednost ovog projekta iznosi 380.000 KM od čega je Grad Bihać izdvojio je 300.000 KM, a Vlada FBiH 80.000 KM. Ovaj putni pravac je izuzetno značajan za građane koji žive na ovom području, ali i kao alternativni pravac magistralnom putu M5 za prelazak preko rijeke Une mostom u naselju Kralje i dalje prema gradu.

Završne radove na asfaltiranju pomenute dionice danas su obišli bihaćki gradonačelnik Šuhret Fazlić zajedno sa direktorom JU Zavod za prostorno uređenje Bihać Ademirom Toromanovićem, Predsjedavajućim GV Bihać Zulfikarom Handukićem i gradskim vijećnicima, te predstavnicima mjesne zajednice i Šemsudinom Dedićem, ministrom poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva F BiH.

Ministar Šemsudin Dedić u razgovoru sa gradonačelnikom Šuhretom Fazlićem

Prema riječima mještana koji su godinama slušali razna i prazna obećanja za završetak ove putne komunikacije Vrkašić-Kamenica, se ovim putem zahvaljuju gradonačelniku Šuhretu Fazliću, ministru Šemsudinu Dediću i svojim predstavanicima predsjedniku mjesne zajednice Emir Musliću i Valentinu Vukoviću povodom završetak ovog bitnog projekta kako za grad, tako i za lokano stanovništvo kojima će u budućnosti svakodnevnica biti puno lakša.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnovije vijesti

To Top