Foto: Čitatelj
Na mostarskom Bulevaru u večernjim satima dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je došlo do prevrtanja policijskog vozila.

Prema za sada nerazjašnjenim okolnostima policijski kombi koji se kretao mostarskim Bulevarom nakon udarca u banderu završio je na boku zbog čega je u potpunosti obustavljeno odvijanje saobraćaja u jednom pravcu.
Policajcima koji su se nalazili u kombiju u pomoć su pritekli prolaznici, a za sada nema informacija o povredama.

(Izvor: Klix.ba)