Plus

Nedeljko Elek poručio: “Ni jedan Srbin ne treba da navija za reprezentaciju BiH

Foto: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER

Objava se brzo proširila platformom X (bivši Twitter)

SNSD-ov predsjednik Nadzornog odbora Olimpijskog centra Jahorina Nedeljko Elek izazvao je buru reakcija na društvenim mrežama nakon što je objavio stav da “nijedan Srbin ne treba da navija za reprezentaciju Bosne i Hercegovine”.

U kratkoj, ali oštroj poruci, Elek je napisao:

Ni jedan Srbin ne treba da navija za reprezentaciju BiH. Tačka!”

Objava se brzo proširila platformom X (bivši Twitter), prikupivši hiljade pregleda, ali i stotine komentara, lajkova i dijeljenja. Reakcije su bile podijeljene – dok su jedni podržavali njegov stav, drugi su ga žestoko kritikovali, smatrajući ga dodatnim produbljivanjem podjela u društvu.

Avaz.ba

Najnovije vijesti

To Top