Foto: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER
Objava se brzo proširila platformom X (bivši Twitter)
SNSD-ov predsjednik Nadzornog odbora Olimpijskog centra Jahorina Nedeljko Elek izazvao je buru reakcija na društvenim mrežama nakon što je objavio stav da “nijedan Srbin ne treba da navija za reprezentaciju Bosne i Hercegovine”.
U kratkoj, ali oštroj poruci, Elek je napisao:
Ni jedan Srbin ne treba da navija za reprezentaciju BiH. Tačka!
— Nedeljko Elek (@NedeljkoElek) March 31, 2026
Ni jedan Srbin ne treba da navija za reprezentaciju BiH. Tačka!”
Objava se brzo proširila platformom X (bivši Twitter), prikupivši hiljade pregleda, ali i stotine komentara, lajkova i dijeljenja. Reakcije su bile podijeljene – dok su jedni podržavali njegov stav, drugi su ga žestoko kritikovali, smatrajući ga dodatnim produbljivanjem podjela u društvu.
Avaz.ba