BiH

Nešić nakon paljenja zastave: “Mi vas ne mrzimo. Samo želimo da se odvojimo i živimo na miru”

Oglasio se Nenad Nešić o paljenju zastave Republike Srpske kod Sarajeva.

“Paljenje zastave Republike Srpske je sraman čin mržnje i otvorena provokacija prema srpskom narodu.

Zastava Republike Srpske je simbol naših institucija, naših žrtava, našeg identiteta i slobode koju niko nema pravo da skrnavi. Svako ko misli da može nekažnjeno paliti simbole Republike Srpske, vrlo brzo će se uvjeriti da se takvi napadi ne mogu i neće prešutjeti.

Ćutanje na ovakve napade značilo bi saučesništvo u normalizaciji mržnje prema Republici Srpskoj i srpskom narodu.

Ovim što pale zastave Republike Srpske. Znamo da nas mrzite i da nas ne volite. Za razliku od vas mi smo ravnodušnim.

Ne mrzimo vas. Samo želimo da se odvojimo od vas i da živimo na miru, u svojoj kući u svojoj Republici Srpskoj” – izjavio je Nenad Nešić bivši ministar sigurnosti BiH i političar iz RS-a

Podsjećamo prije par noći mladići kod Sarajeva zapalili su zastavu Republike Srpske.

Izvor:Crnahronika.info

Najnovije vijesti

To Top