Fotografija: Facebook cenzura ba
Zajedničkim dogovorom i akcijom javnih preduzeća grada Bihaća i sportskih klubova, danas je izvršeno čišćenje riječnog toka Une u užem centru grada.
Napola truhlo drveće, oboreno tokom vremenskih nepogoda, u vodi je remetilo eko sistem, ronioce, kajakaše, pa i kupače, a narušavalo je i ljepotu obale.
Kako je vidljivo na fotografiji, doprinos akciji dao je i direktor Zavoda za prostorno uređenje Bihać Ademir Toromanović.
Za razliku od direktora Toromanovića, većina direktora Javnih ustanova, a tako i političara iskoristit će vrele julske dane za odmore na nekim egzotičnim destinacijama koje u ovim vremenima građani mogu vidjeti samo na televiziji, portalima, društvenim mrežama…

Nakon završetka ove hvale vrijedne akcije, gradska plaža, most i otoci ponovo blistaju čisti u svom punom sjaju.
(Izvor: Kd1info)