Ukrajinsko ministarstvo odbrane objavilo je na Twitteru video uništavanja ruskog tenka.
Kako se vidi na videu, snimljen je trenutak uništavanja ruskog tenka.
– Ne. Ovo nije lansiranje svemirskog broda. Ovo je još jedan ruski tenk koji je stigao do kraja. Pogodila ga je ukrajinska vojska – napisali su.
No. This is not the launch of a spaceship.
This is another russian tank reaching the finish line.
Shot by #UAarmy pic.twitter.com/Tr1g69QVGK— Defense of Ukraine (@DefenceU) August 20, 2022
(Izvor: Avaz.ba)