ISTAKNUTE VIJESTI

Ovo samo u BiH ima: Pacijenti satima čekali kola Hitne pomoći u Sarajevu, na kraju otišli taksijem za Bihać!

Foto: E. TRAKO

Dva pacijenta iz Bihaća koji su jučer od 17 sati čekali u pokvarenim kolima Hitne pomoći u sarajevskom naselju Hotonj do Bihaća su na kraju krenuli taksijem! 

Da li je iz Doma zdravlja Bihać poslano sanitetsko vozilo, pa da presretne taksi na putu do Bihaća, ostalo je da se vidi. Kako je javljao reporter “Avaza” s lica mjesta, vozaču Hitne pomoći iz Bihaća satima se niko nije javljao iz Doma zdravlja Bihać.

Prva pomoć koja mu je stigla bila je šlep služba i to oko 22 sata večeras te komšije koje su dvojici pacijenata donijeli čaj i kafu da se malo ugriju.

Ono što graniči sa zdravim razumom jeste plan da se pacijenti u pokvarenom vozilu Hitne pomoći voze na šlep službi!?

Pacijenti su bili promrzli i izbezumljeni i ništa im nije bilo jasno.

Foto: E. TRAKO

Pogledajte ovdje VIDEO

(Izvor: Avaz.ba)

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnovije vijesti

To Top