Policija u Sanskom Mostu sinoć je uhapsila biciklistu zbog vožnje u alkoholisanom stanju.
Oko ponoći, prilikom redovne kontrole, alkotestiranjem je utvrđeno da je biciklista imao 3,34 promila alkohola u organizmu.
Nakon hapšenja, biciklista je zadržan u pritvoru do otrežnjenja.
Policija mu je također izdala novčanu kaznu u iznosu od 400 KM zbog prekršaja vožnje u alkoholisanom stanju.
Ovaj slučaj još jednom ističe važnost pridržavanja zakona i pravila sigurnosti u saobraćaju, kako bi se osigurala sigurnost svih učesnika u saobraćaju, bez obzira na vrstu prevoznog sredstva.