Foto: Ilustracija
Tijelo 46-godišnjeg policajca pronađeno je u srijedu ujutro u njegovu uredu u zgradi Policijske uprave osječko-baranjske u Osijeku, a prve sumnje upućuju na to da je počinio samoubojstvo, priopćili su iz te policije. Tijelo policajca pronađeno je oko 7:30.
Očevid na mjestu događaja obavlja zamjenik županijskog državnog odvjetnika, u suradnji s očevidnom ekipom Policijske uprave. U policiji navode da nastavljaju s prikupljanjem svih relevantnih činjenica kako bi rasvijetlili sve okolnosti ovog tragičnog događaja.
(Izvor: Index.hr)