ISTAKNUTE VIJESTI

Radnik iz BiH poginuo na gradilištu, pao s visine oko pet metara

Foto:Hitna pomoć u Hrvatskoj (Ilustracija /Foto: Hina

Četrdesetosmogodišnji radnik, državljanin Bosne i Hercegovine, poginuo je u nesreći na gradilištu u naselju Orašac na dubrovačkom području, priopćila je u srijedu Dubrovačko-neretvanska policijska uprava.

Do nesreće je došlo u utorak na gradilištu kuće u Orašcu. Tijekom izvođenja građevinskih radova 48-godišnji državljanin BiH pao je i od zadobivenih ozljeda umrlo na mjestu događaja.

Očevid su zajednički obavili zamjenik Općinskog državnog odvjetništva u Dubrovniku, policijski službenici i inspektor zaštite na radu, koji će provesti dalje mjere iz svoje nadležnosti.

Tijelo smrtno stradalog radnika prevezeno je na Odjel patologije dubrovačke bolnice gdje će se obaviti pregled i obdukcija, priopćeno je iz PU dubrovačko-neretvanske.

Prema potvrđenoj informaciji portala TrebinjeLive.info, smrtno je stradao Trebinjac R.Z. (1974.), koji je pao sa skele visine oko pet metara.

(Izvor:Fenix-magazin/IK/Hina)

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnovije vijesti

To Top