ISTAKNUTE VIJESTI

Saobraćajna nesreća: Poginuo pješak !

Na istočnom tranzitu, prije Rebrovačkog mosta je došlo do saobraćajne nesreće u kojoj je smrtno stradala jedna osoba.

To je za “Nezavisne” potvrdila Danijela Mučibabić, portparol PU Banja Luka.

Ona je dodala da je uviđaj u toku.

Dežurni tužilac je na licu mjesta i više informacija biće poznato nakon uviđaja – rekla je Mučibabić.

U nesreći je učestvovao vozač golfa, a kako javljaju svjedoci poginuo je pješak.

(Izvor: Hayat.ba)

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnovije vijesti

To Top