U Travniku je u poslijepodnevnim satima došlo do teške saobraćajne nesreće.
Kako se može vidjeti sa fotografija koje su portalu “Avaza” ustupili čitatelji, jedna osoba leži pored automobila.

Službenici Hitne pomoći su na licu mjesta. Ovu informaciju su nam potvrdili iz MUP-a SBK.
– Oko 14:45 sati u PU travnik je prijavljeno da se desila saobraćajna nesreća u ulici Šehida, u kojoj su učestvovala dva vozila. Učestvovali su putničko vozilo marke “Seat” kojim je upravljao vozač J.B. i putničko vozilo marke “Citroen” kojim je upravljao vozač B.N. koji je u ovoj nesreći zadobio tjelesne povrede – rekli su nam iz MUP-a SBK.

Stepen povreda još nije utvrđen a uviđajne radnje su u toku.

(Izvor: Avaz.ba)