ISTAKNUTE VIJESTI

U bh.gradu pronađen mrtav muškarac

Foto: M. SMAJKIĆ

U napuštenoj zgradi “Šuma Herceg-Bosne” u Mostaru jučer u poslijepodnevnim satima je pronađeno beživotno muško tijelo, potvrđeno je za portal “Avaza” iz MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona.

Kako nam je potvrđeno, tijelo je pronađeno u poodmakloj fazi raspada u pomoćnom objektu iza glavne zgrade.

Na licu mjesta je obavljen uviđaj, a tijelo je po naredbi dežurne kantonalne tužiteljice prevezno u gradsku mrtvačnicu.

Uz tijelo nisu nađeni nikakvi dokumenti, a kako nam je rečeno, građani su danima prijavljivali da se iz objekta širi nesnosan smrad.

Objekt „Šuma“ se nalazi nedaleko od Gradske vijećnice, a već duži period je u potpuno zapuštenom stanju, zarastao u drveće i šiblje.

(Izvor: Avaz.ba)

Najnovije vijesti

To Top