Pripadnici MUP-a RS uhapsili su u sinoć u Banja Luci dva lica za koja se sumnja da su učestvovali u ubistvu Radenka Bašića, načelnika sektora kriminalističke policije Prijedor, potvrdio je direktor policije RS Siniša Kostrešević.
Lica su trenutno na kriminalističkoj obradi, a obaviješteno je i tužilaštvo u Prijedoru i Republičko javno tužilaštvo, javlja RTRS.
Načelnik Sektora kriminalističke policije prijedorske Policijske uprave Radenko Bašić ubijen je 21. marta, iz vatrenog oružja u prijedorskom naselju Pećani.
(Izvor: ATV)