ISTAKNUTE VIJESTI

Uznemirujući VIDEO / Ukrajinsko ministarstvo odbrane nakon ulaska u Buču: Ovo je nova Srebrenica

Foto: Screenshot

Ukrajinsko ministarstvo odbrane opisalo je užase koje su zatekli nakon ulaska u grad Buču koji se nalazi zapadno od glavnog grada Kijeva.

U videozapisu koji su podijelili na svom zvaničnom Twitter profilu može se vidjeti razmjer

“Nova Srebrenica. Ukrajinski grad Buča je nekoliko sedmica bio u rukama ‘ruskih životinja’. Lokalni civili su proizvoljno pogubljeni, neki sa vezanim rukama na leđima, a tijela su im razbacana po ulicama grada”, stoji u objavi na zvaničnom Twitter nalogu ukrajinskog ministarstva odbrane.

odsjećamo, ukrajinska vojska ponovno je vratila kontrolu nad dijelovima oko glavnog grada države Kijeva, a prizori koji su vojnike zatekli na ovom području su i više nego užasavajući.

Snimak koji su napravili ukrajinski vojnici prilikom ulaska u Buču možete pogledati na slijedećem linku . Napominjemo radi se o veoma uznemirujućem sadržaju.

(Izvor: Klix.ba)

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnovije vijesti

To Top