ISTAKNUTE VIJESTI

Uznemirujući video:Ogroman ekran pao na plesače u Hong Kongu

Foto: Screenshot

Ogroman ekran pao je i povrijedio dvoje plesača pred užasnutim gledateljima na koncertu benda Mirror u Hong Kongu.

Ekran je prvo pao na jednog od njih da bi se zatim srušio na druge. Koncert je odmah prekinut, a menadžer benda zamolio je gledatelje da mirno izađu iz arene. Policija Hong Konga potvrdila je medijima da su hospitalizirana dva plesača.

Lokalna bolnica je saopćila da je jedan izvođač zadobio povrede vrata i da je u teškom stanju na intenzivnoj njezi, dok je drugi stabilno. Nije objavljen identitet povrijeđenih plesača, piše BBC.

“Šokiran sam incidentom”, rekao je gradski čelnik John Lee, dodavši kako se nada da će se izvođač uskoro oporaviti.

Izvršni direktor Hong Konga naredio je gradskim agencijama da “detaljno istraže incident”.

Grupa Mirror je izuzetno popularna u gradu i često se za njih kaže da vraćaju u život lokalnu hongkonšku pop glazbu. Bend je osnovan 2018. i od tada je doživio veliki uspjeh kod publike širom Azije.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnovije vijesti

To Top