Nevrijeme je odnijelo devet života.
Najmanje devet ljudi je poginulo u posljednjem talasu nevremena koje je pogodilo SAD.
Osmoro ljudi stradalo je u Kentakiju, kada su ih odnijeli potoci koje su formirale jake kiše.
Guverner Kentakija Endi Bešir rekao je u nedjelju da stotine ljudi zaglavljenih u poplavama mora hitno da bude spaseno.
Bešer je rekao da su mnoge smrti, uključujući majku i sedmogodišnje dijete, prouzrokovane nakon zaglavljivanja automobila u vodi.
🚨#BREAKING: Absolutely horrifying news out of Kentucky.
At least 3 people have passed away due to flash flooding. One of the victims was a 7 year old child.
Please pray for Kentucky 🙏pic.twitter.com/fEA81K2PBm
— Matt Van Swol (@matt_vanswol) February 16, 2025
Aloonline.ba