Foto: Matea Zanić/24sata
Iako je Milanović u početku bio suzdržan na kraju su i on i Plenković tijekom svečanosti na Klisu zapjevali Thompsonovu ”Lijepa li si”’
Nakon dugo vremena na Klisu su se susreli predsjednik Zoran Milanović i premijer Andrej Plenković.
Nisu bili prijateljski raspoloženi pa se prilikom dolaska na svečanost nisu pozdravili, ali su bili prisiljeni sjediti jedan pored drugog.
Tijekom glazbenih programa Plenković je pljeskao i pjevao dok je Milanović prvo bio poprilično suzdržan. Kasnije je ipak na hit Miše Kovača zapjevao i Milanović, a i on i Plenković pjevali su Thompsonovu ”Lijepa li si”.
POGLEDAJTE OVDJE VIDEO
(Izvor: 24sata.hr)