ISTAKNUTE VIJESTI

VIDEO Milanović i Plenković na Klisu pjevaju Thompsona: ‘Herceg-Bosno srce ponosno’

Foto: Matea Zanić/24sata

Iako je Milanović u početku bio suzdržan na kraju su i on i Plenković tijekom svečanosti na Klisu zapjevali Thompsonovu ”Lijepa li si”’

Nakon dugo vremena na Klisu su se susreli predsjednik Zoran Milanović i premijer Andrej Plenković.

Nisu bili prijateljski raspoloženi pa se prilikom dolaska na svečanost nisu pozdravili, ali su bili prisiljeni sjediti jedan pored drugog.

Tijekom glazbenih programa Plenković je pljeskao i pjevao dok je Milanović prvo bio poprilično suzdržan. Kasnije je ipak na hit Miše Kovača zapjevao i Milanović, a i on i Plenković pjevali su Thompsonovu ”Lijepa li si”.

POGLEDAJTE OVDJE VIDEO

(Izvor: 24sata.hr)

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnovije vijesti

To Top