ISTAKNUTE VIJESTI

(VIDEO) Sekunda do moguće tragedije i onda su se pojavili oni. “Hvala muškarcima koji su mi spasili život”!

Ostala je prikovana uz prometni znak dok je oko nje šibalo granje stabala. Javno se željela zahvaliti nepoznatim prolaznicima koji su je spasili od nevremena i vjerojatno joj tako spasili i život

Jedna je žena je na Facebooku objavila video na kojem se vidi kako je zapela u nevremenu koje je u srijedu pogodilo Zagreb i okolicu.

Ostala je prikovana uz prometni znak dok je oko nje šibalo granje stabala. Javno se željela zahvaliti nepoznatim prolaznicima koji su je spasili od nevremena i vjerojatno joj tako spasili i život.

– Jutro poslije…kada već postoji snimka koju je napravio susjed Tomislav imam potrebu zahvaliti slučajnom prolazniku koji se tu zatekao jer nije mogao dalje zbog srušenog stabla i lampe koje su mu prepriječile put. Hvala i suprugu naše divne cvjećarke Stelle Lučić…da nije bilo njih vjerojatno bi moj život danas bio bitno drugačiji od jučer, a možda ga ne bi ni bilo. Samo korak do ulaza u zgradu ostala sam zakovana uz znak na cesti dok su okolo letjele grane i šibao jak vjetar s kišom. Nesebično su mi priskočili u pomoć i izvukli me iz horora. Hvala im još jednom od Hvala nepoznati čovječe, trebalo je otvoriti vrata auta i izaći na onu vjetrometinu…zahvaljujući to dvoje ljudi mogu slaviti novi rođendan jer bez njihove pomoći ne bi izdržala. Hvalaaa dobri ljudi 10000 puta, napisala je Snježana Fjafer u Facebook grupi.

Najnovije vijesti

To Top