ISTAKNUTE VIJESTI

Zlatni ljiljan Halil Bajramović oštro odgovorio Mustafi Ružniću premijeru USK-a kantona!

Predsjednik Naroda i pravde u Unsko-sanskom kantonu Halil Bajramović oglasio se na svom facebook profilu povodom izjave Mustafe Ruznića premijera USK kantona.

Njegov status prenosimo u cjelosti: 

Ovo “krme” od premiera ne može ni u ove Ramazanske dane da me ostavi na miru,te da ne spominje mene i da me ne dovodi u neke kontekste kakvi se samo u njegovoj glavi izrode  ako se ovo glavom može nazvati .

Očigledno oni se nikako ne mogu pomiriti sa činjenicom da postoje u Krajini osobe koje se nikako ne mogu kupiti novcem i interesima.

Mustafa da te podsjetim Sedra je u Cazinu i ja nisam mogao dogovarati smještaj migranata sa Gradonačelnikom Bihaća za smještaj u Cazinu,  nije niko lud …

Ja sam sa tobom dogovarao smještaj migranata u Sedri i sa tvojim šefom Nerminom a ne sa Šuretom Fazlićem  iz Bihaća, nije to pitanje bilo na gradskom vijeću Bihać nego je bilo na gradskom vijeću Cazin to je bar svima jasno ko je pismen, nisu svi kupili diplome u vašem kriminalnom aranžmanu VITAPLUS u Cazinu…

Da sam htio pristati da tebi dajem pare od zakupnine za migrante i da sam pristao da prodajem NiP u interesu vaše krimogene skupine NES /Asda kao pojedinci  i danas bi migranti bili smješteni u Sedri kao što su smješteni kod tvog ahbaba Borisa Horvata Bore Miral iz Velike Kladuše,valja Babu održati na vlasti kao i Kladuške konje u snazi ,da koga ne uvrijedim volim ja Kladušu i čestite kladuščane ali ovo je nešto drugo,ovo je kriminal u organizaciji politike i vlasti.

Danas premijeru okrivljuješ Šuhreta Fazlića i iznosiš milion neistina jer si postao virtuoz u laganju i spletkarenju kako pravom munafiku i dolikuje.

Na štetu građana Bihaća i Velike Kladuše  je odigran kompletan scenario migrantskog vala koji je Krajinu bio neizbježno pogodio prethodnih godina.

Niste dozvoljavali ni smeće od migrantskog dječijeg kampa iz Sedre koja je na Cazinskoj općini locirana da se vozi na deponiju u Cazinu na deponiju Perna nego smo morali smeće iz Sedre voziti u Bihać 4 mjeseca mojim kiper kamionima.

Kad se pojavila donacija IOM-a ,novo komunalno vozilo vrijedno 350.000 KM tad ste ga kao gremlini zgrabili u Cazin  i to vam nije smetalo da uzmete od migranata.

Nije vam smetala ni milionska donacija Švicarske vlade koja je Cazinu dodjeljena da se dovede vodovod iz Prošića do tog kampa u Cazin Srbljani i to ste rado uzeli.

Razna vozila za CZ,Mup,niz mnogih sekundarnih projekata po Cazinu koje je finasirao IOM sve ste uzeli ali svi migranti i sav teret u Bihać …

Nisu građani ludi gradonačelnik Šuhret ako je nešto dobio od mene u proteklom periodu mogao je biti samo nekoliko od osam  stentova koje je ugradio u svoje srce jer smo jedan drugog napadali i korigovali u svemu,često i zbog vas.

Da je htio ostati sa vašom kriminalnom hobotnicom vjerovatno u zagrljaju bi bio dobar kao što vam je danas dobar i Dr.Amir Murić kojeg si lično ti pljuvao i smjenjivao sa mjesta direktora  Doma zdravlja iz Cazin pričajući o njegovom neviđenom kriminalu,LIČNO TI SI TO RADIO A DANAS STE  DOBRI IDETE ZAJEDNO NA LISTU,šta vas je to ponovo povezalo ako nije pljačka i korupcija⁉️

Postoje oni koji se ne kupuju ⚜️

Evo jedno pitanje za tebe vrli NAŠ premieru koji se kriješ iza policije,dodvoravajući se policiji kako nebi pričali o tvojoj muljaži i vašem pljačkanju iste  iste putem tvog vrlog ministra zapošljavanja i nabavki,kako nebi dirali vaše jarane dilere i sl.

Nemoj zloupotrebljavati policiju,niko nije naivan,to Hamdija kad je počeo raditi tu mu je bio kraj ali kad već pričaš priče  o uzimanju nekog novca.

Pitanje za tebe: Zašto se nikad nisi očitovao po pitanju tvoje Cazinske “žandarske “ekipe i pljačke Ziraat Banke koju ste organizovano zajedno učinili na iznos 32,5 miliona KM .(krivična prijava u prilogu) zloupotreba Turske pomoći za povratnike u RS.

Volio bi da čujem sta je sa ovom krivičnom prijavom ( kopija u prilogu)koja se kiseli već godinama na tužilaštvu USK  ,ti si se svake noći kartao zajedno sa tom ekipom koja je zajedno sa tobom pljačku učinila u Cazinu u tom tržnom Centru koji je tako i nastao a u koji ste svi upetljani,to ćemo javnosti dokazati veoma brzo.

A poturili ste bez truna stida Šehidsko dijete da sve to potpiše da preuzme na sebe i još par jadnika odgovornost  i da danas odgovara a sutra da robija ni kriv ni dužan.

Nije li vas sramota zbog toga … ili ćete vi to sve sretiti i posušiti kad u potpunosti preuzmete tužilaštvo pod svoju kontrolu što vam i jeste cilj ⁉️

Napravili ste od Krajine CRNU RUPU ZA INVESTITORE I BANKE U BIH OVAKVIM POSTUPCIMA⁉️

Morate za to odgovarati, 

ne ova jadna djeca potpisnici nego vi koji ste uzeli novac,ako ja moram odgovarati kako sam podnio zahtjev za kredit koji je vraćen sedam godina prije roka MORAT ĆETE I VI koji ste opljačkali novac VIŠE DESETINA MILIONA a ne ta jadna šehidska dijeca koja su to potpisala,gdje je ta vaša istorijska šansa za izvoz mesa u Tursku vi ste se tu isticali da ste zaslužni kao što se danas busate sa migrantima ⁉️

Imat ću još puno pitanja i argumenata za tu vašu kriminalnu skupinu na čelu sa tobom premieru USK za sad ovoliko , izvinjavam vjernicima kojima sam uznemirio Ramazanske dane ali morao sa ovim KRIMI GULANFERIMA odgovoriti sa argumentima na ove njihove neargumentovane prozivke,nisam im ja Reis da ga ponižavaju javno bez stida,zbog njih sam ušao u politiku⚜️🇧🇦

Očekujem odgovor javno …

Ovo “krme” od premiera ne može ni u ove Ramazanske dane da me ostavi na miru,te da ne spominje mene i da me ne dovodi u neke kontekste kakvi se samo u njegovoj glavi izrode  ako se ovo glavom može nazvati .

Očigledno oni se nikako ne mogu pomiriti sa činjenicom da postoje u Krajini osobe koje se nikako ne mogu kupiti novcem i interesima.

Mustafa da te podsjetim Sedra je u Cazinu i ja nisam mogao dogovarati smještaj migranata sa Gradonačelnikom Bihaća za smještaj u Cazinu,  nije niko lud …

Ja sam sa tobom dogovarao smještaj migranata u Sedri i sa tvojim šefom Nerminom a ne sa Šuretom Fazlićem  iz Bihaća, nije to pitanje bilo na gradskom vijeću Bihać nego je bilo na gradskom vijeću Cazin to je bar svima jasno ko je pismen, nisu svi kupili diplome u vašem kriminalnom aranžmanu VITAPLUS u Cazinu…

Da sam htio pristati da tebi dajem pare od zakupnine za migrante i da sam pristao da prodajem NiP u interesu vaše krimogene skupine NES /Asda kao pojedinci  i danas bi migranti bili smješteni u Sedri kao što su smješteni kod tvog ahbaba Borisa Horvata Bore Miral iz Velike Kladuše,valja Babu održati na vlasti kao i Kladuške konje u snazi ,da koga ne uvrijedim volim ja Kladušu i čestite kladuščane ali ovo je nešto drugo,ovo je kriminal u organizaciji politike i vlasti.

Danas premijeru okrivljuješ Šuhreta Fazlića i iznosiš milion neistina jer si postao virtuoz u laganju i spletkarenju kako pravom munafiku i dolikuje.

Na štetu građana Bihaća i Velike Kladuše  je odigran kompletan scenario migrantskog vala koji je Krajinu bio neizbježno pogodio prethodnih godina.

Niste dozvoljavali ni smeće od migrantskog dječijeg kampa iz Sedre koja je na Cazinskoj općini locirana da se vozi na deponiju u Cazinu na deponiju Perna nego smo morali smeće iz Sedre voziti u Bihać 4 mjeseca mojim kiper kamionima.

Kad se pojavila donacija IOM-a ,novo komunalno vozilo vrijedno 350.000 KM tad ste ga kao gremlini zgrabili u Cazin  i to vam nije smetalo da uzmete od migranata.

Nije vam smetala ni milionska donacija Švicarske vlade koja je Cazinu dodjeljena da se dovede vodovod iz Prošića do tog kampa u Cazin Srbljani i to ste rado uzeli.

Razna vozila za CZ,Mup,niz mnogih sekundarnih projekata po Cazinu koje je finasirao IOM sve ste uzeli ali svi migranti i sav teret u Bihać …

Nisu građani ludi gradonačelnik Šuhret ako je nešto dobio od mene u proteklom periodu mogao je biti samo nekoliko od osam  stentova koje je ugradio u svoje srce jer smo jedan drugog napadali i korigovali u svemu,često i zbog vas.

Da je htio ostati sa vašom kriminalnom hobotnicom vjerovatno u zagrljaju bi bio dobar kao što vam je danas dobar i Dr.Amir Murić kojeg si lično ti pljuvao i smjenjivao sa mjesta direktora  Doma zdravlja iz Cazin pričajući o njegovom neviđenom kriminalu,LIČNO TI SI TO RADIO A DANAS STE  DOBRI IDETE ZAJEDNO NA LISTU,šta vas je to ponovo povezalo ako nije pljačka i korupcija⁉️

Postoje oni koji se ne kupuju ⚜️

Evo jedno pitanje za tebe vrli NAŠ premieru koji se kriješ iza policije,dodvoravajući se policiji kako nebi pričali o tvojoj muljaži i vašem pljačkanju iste  iste putem tvog vrlog ministra zapošljavanja i nabavki,kako nebi dirali vaše jarane dilere i sl.

Nemoj zloupotrebljavati policiju,niko nije naivan,to Hamdija kad je počeo raditi tu mu je bio kraj ali kad već pričaš priče  o uzimanju nekog novca.

Pitanje za tebe: Zašto se nikad nisi očitovao po pitanju tvoje Cazinske “žandarske “ekipe i pljačke Ziraat Banke koju ste organizovano zajedno učinili na iznos 32,5 miliona KM .(krivična prijava u prilogu) zloupotreba Turske pomoći za povratnike u RS.

Volio bi da čujem sta je sa ovom krivičnom prijavom ( kopija u prilogu)koja se kiseli već godinama na tužilaštvu USK  ,ti si se svake noći kartao zajedno sa tom ekipom koja je zajedno sa tobom pljačku učinila u Cazinu u tom tržnom Centru koji je tako i nastao a u koji ste svi upetljani,to ćemo javnosti dokazati veoma brzo.

A poturili ste bez truna stida Šehidsko dijete da sve to potpiše da preuzme na sebe i još par jadnika odgovornost  i da danas odgovara a sutra da robija ni kriv ni dužan.

Nije li vas sramota zbog toga … ili ćete vi to sve sretiti i posušiti kad u potpunosti preuzmete tužilaštvo pod svoju kontrolu što vam i jeste cilj ⁉️

Napravili ste od Krajine CRNU RUPU ZA INVESTITORE I BANKE U BIH OVAKVIM POSTUPCIMA⁉️

Morate za to odgovarati, 

ne ova jadna djeca potpisnici nego vi koji ste uzeli novac,ako ja moram odgovarati kako sam podnio zahtjev za kredit koji je vraćen sedam godina prije roka MORAT ĆETE I VI koji ste opljačkali novac VIŠE DESETINA MILIONA a ne ta jadna šehidska dijeca koja su to potpisala,gdje je ta vaša istorijska šansa za izvoz mesa u Tursku vi ste se tu isticali da ste zaslužni kao što se danas busate sa migrantima ⁉️

Imat ću još puno pitanja i argumenata za tu vašu kriminalnu skupinu na čelu sa tobom premieru USK za sad ovoliko , izvinjavam vjernicima kojima sam uznemirio Ramazanske dane ali morao sa ovim KRIMI GULANFERIMA odgovoriti sa argumentima na ove njihove neargumentovane prozivke,nisam im ja Reis da ga ponižavaju javno bez stida,zbog njih sam ušao u politiku⚜️🇧🇦

Očekujem odgovor javno …

Pogledajte ovdje FACEBOOK objavu Halila Bajramovića

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnovije vijesti

To Top