Nogomet

Juventus se novom pobjedom približio vrhu Serie A

Nogometaši Juventusa učvrstili su se na četvrtom mjestu ljestvice talijanskog prvenstva minimalnom domaćom pobjedom protiv Spezije 1:0.

Sastav iz Torina odigrao je vrlo skromnu utakmicu. Do prednosti je stigao u 21. minuti golom Morate nakon lošeg ispucavanja vratara Spezije Provedela, a u drugih 45 minuta Spezia je bila momčad koja je stvarala izglednije prilike, no nije ih uspjela i realizirati.

Četvrti Juventus sada ima 53 boda, pet manje uz utakmicu više od vodećeg Intera, a četiri manje od drugog Napolija i trećeg Milana koji igraju međusobno od 20:45.

Martin Erlić odigrao je cijeli susret za Speziju koja je ostala 16. s 26 bodova, četiri više od 18. Venezije, koja se nalazi u zoni ispadanja.

(Izvor: Index.hr)